Turistika je jeden z nejzdravějších sportů a její masovost se v naší zemi rozšířila již na přelomu devatenáctého a dvacátého století. Zejména chůze do kopce s velkým převýšením napomáhá krevnímu oběhu udržovat organismus v perfektní kondici, a kdo si toto uvědomuje, je ve výhodě.

dívka v šortkách

Někteří lidé udržují velmi dobré kontakty v rámci společenství podobně smýšlejících jedinců například v jezdeckých oddílech nebo v zájmových sdruženích a vhodnou inspirací k rozptýlení a možná i k zahájení pravidelné činnosti je výprava do Vysokých Tater. Vysoké Tatry jsou výjimečné v tom, že velmi výrazně kontrastují vůči údolí řeky Váh a právě zde se dobře projeví výškový rozdíl mezi úpatím velehor a jejími nejvyššími vrcholy. Z těch také bývá zajímavější výhled do krajiny, než například z Alp, kde pohledy z alpských vrcholků kazí okolní vysoké horské štíty.

Vysoké Tatry

Jestliže narazíte ve Vysokých Tatrách na slunečné a teplé počasí, což bývá koncem srpna, prožijete tu báječní chvíle například při výstupu na Kriváň nebo Bystré sedlo pod Furkotským štítem. A právě tam se vám mohou báječně hodit šortky Nebbia.

Sportovní dámské šortky Nebbia Barbell Therapy budou nejen funkční a příjemné na dotek, ale také velmi atraktivní součástí oděvu při vysokohorské turistice. Můžete je darovat vaší přítelkyni a dohodnout se i s ostatními členy vaší výpravy a pořídit ostatním dívkám podobné nebo stejné modely. Šortky Nebbia perfektně kopírují tvary ženských stehen a hýždí a tímto sexy outfitem podtrhují každý sportovní výkon. Dívkám se jistě zalíbí jejich elegantní střih, který dobře zapadne i k hornímu dílu bikin a skvěle vypadá v kombinaci s volným nátělníkem, mikinou nebo tenkou letní větrovkou.

Doporučujeme volit barvu šortek takovou, aby ostře kontrastovala s barvou bundy a barvou batohu, tímto způsobem se šortky Nebbia stanou výrazně dominantním prvkem na každém výletu do přírody, a to nejen v Tatrách.

Sázky na fotbal
V čem je tento čaj zvláštní?