Když se řekne automobil, tak si představím ihned svého otce, protože si vzpomínám, jak moje maminka stále otci nadávala, že otec jezdí stále rychle. Samozřejmě, že tohle špatné, žádný člověk by neměl jezdit opravdu rychle v automobilu. Tedy samozřejmě pokud nejezdí nějaké závody. A tohle je právě ono, co říkala moje maminka. Protože otec, když byl mladý, když ještě neměl rodinu a prý se seznamoval s mojí mámou, tak jezdil závodně v automobilu. Nebylo to nic profesionálního, ale jezdil takhle spíše pro zábavu, jenom nějaké sportovní okruhy. Vyhrával sice první místa anebo diplomy a sportovní poháry, ale že by se tím živil, tak to tedy vůbec ne.

Řídíte nebo nemáte oprávnění?

A potom, když otec už měl rodinu, mě, a ještě mou sestru dvojče, tak už s tím přestal. Byl opravdu pečlivý otec, jenomže když nám bylo asi deset let, tak otci se opravdu začalo stýskat po rychlé jízdě automobilem, i když měl doma úplně obyčejné rodinné auto, tak si stále neodpustil třeba fakt, že se jel někam projet a řídil opravdu rychle. Maminka mu za to nadávala. Potom se hádali tak často, že se nakonec rozešli. Naštěstí nebyli vůbec svoji, takže rozchod byl opravdu rychlý a mě a mojí sestře to bylo úplně jedno. My jsme totiž jenom slyšeli, jak se stále hádají a podle mého názoru takový vztah nemá cenu a je úplně jedno, jestli jsou ve vztahu děti nebo ne, protože když rodiče nejsou spokojení, tak potom nejsou spokojené ani děti.

V autě jezdím vždy pomalu.

Tady jde vidět, že když lidé se hádají a kvůli tomu, že třeba někdo jezdí rychle v automobilu, tak je to velice špatné. Nyní už i já mám automobil a jezdím opravdu bezpečně. Nemám ráda, když někdo jezdí rychle, protože otec už měl dvě havárie a víte, kdo za to mohu? Samozřejmě, že otcova jízda a také v jednom případě také otec měl v sobě půl promile alkoholu, takže jsem si řekla, že takovýto otec je opravdu hrozný. A z něj by si neměl brát nikdo příklad. Opravdu doporučuji, abyste dodržovaly všechny předpisy, které se týkají pozemní komunikace. Myslím si, že nikomu nestojí za to, aby se potom někdy vyboural a potom toho opravdu škaredě litoval. 

Přivítejte miminko stylově
Motorka a motokára