Jezdíte také na motorce nebo alespoň občas. Pokud také jezdíte na motorce, tak já se vám nevidím, protože motorky jsou opravdu bezva. Motorky jsou super motorky, mám ráda už opravdu hodně dlouho, protože jsem si řekla, že je docela škoda, že můj partner nemá vůbec rád. Motorky absolutně nechápu, jak muž. A zrovna mladý muž, jako je můj partner, nemá rád motorky. Myslela jsem si, že každý člověk, a hlavně mladí pánové mají rádi motorky, protože jsem partnerovi řekla, jestli se třeba nechce projet na mé lehké motorce. Mám takovou lehkou malou motorku, je to něco jako vyspělejší a lepší elektrokolo nebo elektrokoloběžka, ale partner stále odmítá.

motorka

Partner stále říká, že nechce, že se bojí. Partner má pouze čtyřkolku, protože partner říká, že špatně drží balanc. Proto nejezdí moc ani na kole. Řekl, že když si bude pořizovat něco pojistného, tak jedině auto anebo čtyřkolku. Nakonec si místo motorky pořídil čtyřkolku automobil doma máme tak, abychom neměli 2 automobily, tak partner si pořídil čtyřkolku. Když někam jedeme, já jedu na babetě a partner právě jede na čtyřkolce, ale musím uznat, že i muž na čtyřkolce vypadá opravdu pěkně. Vypadá to docela sexy. A i když partner se bojí motorek, což je takové dětinské, ale zase to chápu.

čtyřkolka

Já chápu, že se někdo bojí motorek, protože když to tak vezmete, tak alespoň nebude jezdit na motorce. Nebude riskovat svůj život, i když ano, i na čtyřkolce nebo v autě se můžete vybourat, ale je to stále menší pravděpodobnost, že se vybouráte na čtyřkolce než na motorce. Znám hodně lidí, kteří mají čtyřkolku a zatím ještě ani vůbec nebourali a znám dva motocyklisty, kteří už bourali každý dvakrát anebo třikrát. Já jsem zatím nabourala, protože já jsem opravdu pomalu a nepřekračuji rychlost šedesát kilometrů v hodině. Opravdu se bojím, že bych se vybourala, tak je mám respekt z motorek a rychlé jízdy. 

Rychlá jízda
Proč se tak tlačí na přechod k elektromobilitě