Ve většině českých rodin vybírají a nakupují dárky ženy. Jejich manželé většinou nejsou na vybírání dárků ti praví, protože velká část z nich je schopná vybrat to co jim v nejbližším obchodě padne pod ruku. A tak byste se mohli sejít pod stromečkem a při vybalování dárků by vás mohlo polít horko. Je jednoduché s výběrem dárku šlápnout vedle, ale vybrat ten, který vžene do očí slzy radosti, to už tak jednouché není. V každé rodině je někdo, s kým se zbytek rodiny nestýká tak často. Většinou je to z důvodu vzdálenosti, a pokud máte třeba babičky, které bydlí stovky kilometrů od vás, asi je nebudete vídat každý víkend. I tak ale chcete takovému členu rodiny dát něco hezkého, a to zejména k Vánocům, kdy se lidé schází i s členy rodiny, kteří bydlí o něco dál než zbytek rodiny. Jenže co dát člověku, kterého vídáte málo, a tak o něm víte daleko méně věcí než u zbytku rodiny?

foto rodina

Jednoduché je to u babiček
Mnoho lidí dává prarodičům k Vánocům to samo – různé kosmetické sady, oblíbené pochutiny, knížky nebo předplatné časopisů. Nic z toho ale nepotěší tak, jako dárek od srdce. A tím může být fotoobraz na plátno. Zvěčnění celé rodiny ve větší velikosti a ve formě obrazu je něco, co potěší i jinak drsnou babičku. Pokud máte babičku, kterou jen tak něco nerozpláče, velký obraz na zeď kde budete všichni spolu, ji určitě obměkčí.

babička rodina

Na fotoobraz je možné nechat natisknout jakoukoliv fotografii. Můžete se vyfotit všichni v ateliéru a nebo můžete použít fotografii, kterou jste vytvořili vy sami. Stačí ji vložit do formuláře v digitální podobě a o všechno ostatní se postaráme my. Je sice léto, ale jakmile léto skončí, začnou se hromadit objednávky, protože všichni začnou řešit Vánoce. Jděte na to chytře a začněte vánoční dárky letos řešit ještě dřív, ušetříte si tak spoustu času a hlavně nervů a peněz.

Vodní dýmka a příslušenství
Co místo podprsenky?