Prsa toho v životě ženy zažijí opravdu hodně. Jsou primárně určené ke kojení, takže je jasné, že když se nalijí mlékem a pak jej děti budou pít, tak prostě prsa ztratí svůj tvar. Jinak to bohužel ani nejde. A protože společnost udělala z ženských prsou pouze erotický objekt, který musí mít za všech okolností dokonalý tvar, mnoho žen raději svoje prsa neukazuje ani pod tričkem, a raději nosí neforemné pytle, kde prsa nejsou tolik vidět. A samozřejmě že bez podprsenky ven nevyjdou.

barevné podprsenky

Jenže podprsenka může být hlavně v létě docela problém, protože v létě bývá horko, a ženy se potí i v oblasti podprsenky. A tak vznikají bolestivé opruzeniny, které se léči dlouho a obtížně. Zkuste odhodit svůj stud, a místo klasické podprsenky si kupte pásky na prsa. Existují minimálně 3 důvody, proč ženy potřebují pásky na prsa Lifties:

  • Podrží prsa
  • Nikde netlačí a nezařezávají se do pokožky
  • Nejsou vidět

pásky na prsa jsou v podstatě speciální tejpy, které se používají na ňadra. Lepí se podle toho jak chcete aby vám prsa držela. Lepení ani odlepování nebolí, takže se nemusíte bát, že byste měla nějaké drobnější zranění. Páska na prsa se dá nosit pod jakékkoliv oblečení. Supluje v podstatě běžnou podprsenku, takže si můžete svléknout tu na kterou jste zvyklé, a nalepit si pásky. Pokud použijete i nálepky na bradavky, máte podprsenku vyřešenou i pod průhlednější oblečení.

sexy žena

Nenoste jen volné oblečení, ve kterém nevyniknou vaše tvary, a přestaňte se stydět za to, že jste normální žena, která nevypadá jako z reklamy. Buďte naopak na svá nedokonalá ňadra pyšná, protože jste pomocí nich odkojila své děti, a nevšímejte si nevhodných komentářů. Důležité je se cítit dobře a nebát se že vaše prsa nebudou držet tvar. Pokud se tohoto pocitu nedokážete zbavit ale chcete alespoň občas chodit ven bez podprsenky, jednoduše zkuste tejpy.

Ideální dárek pro rodinu
Trička s potiskem jako účinná reklama