Pokud je mnoho lidí za něco rádo, pak je to to, že mohou jezdit do práce autem. Jsou lidé, kteří pracují opravdu daleko od svého domova a velmi dlouho by trvalo, než by se do dané práce dostali. Kolikrát se i stává, že na dané místo nemusí jet z místa vašeho bydliště žádný autobus, a tak by to dopadlo tak, že byste do práce cestovali i dvě hodiny, než byste se tam díky různým přestupům dostali. Jsou lidé, kterým něco takového nevadí a je jim jedno, že musejí do práce cestovat tak daleko, ale ne všichni to mají stejně. Jsou i lidé, kteří neradi jezdí MHD a to proto, že je jim to nepříjemné.

modré auto

Je pravdou, že když si člověk zvykne na auto, opravdu se mu hromadnou dopravou jezdit nechce a to proto, že je zvyklý na určitý komfort. Bohužel se v hromadné dopravě setkáme s lidmi, kteří budou narušovat naši komfortní zónu a to tím, že zrovna nepatří mezi nejhubenější. Určitě jste se i vy setkali s tím, že jste jeli autobusem, vedle vás si sedl někdo větších rozměrů a vaše cesta vypadala tak, že jste seděli přitlačení na skle. Něco takového rozhodně není příjemné a spousta lidí něco takového moc dobře zná. Kolikrát nezbývá nic jiného než to, aby se šel člověk postavit, aby cestu nějakým způsobem zvládnul.

žluté auto

Zejména z tohoto důvodu jsou lidé rádi za to, že mohou jezdit autem a již nemusejí zažívat tyto nepříjemné situace. Auto je ale kolikrát velkou pomocí a to zejména, pokud musíte jezdit na různé schůzky apod. Určitě je daleko pohodlnější jet autem než jet na schůzku autobusem a přijít tak příliš brzy nebo naopak příliš pozdě. Pokud má člověk řidičský průkaz, rozhodně by toho měl využít a měl by jezdit hlavně autem, a nikoliv hromadnou dopravou. Jakmile člověk začne jezdit autem, zjistí, že mu něco takového naprosto vyhovuje. Člověk si na něco takového velmi rychle zvykne a jen těžko si pak odvyká.

Strach z motorek
Co dát okolo domu?