Napadlo vás položit si někdy otázku, proč jsou některé dámské boty vysloveně nudné a rozhodně nevzbuzují u mužů erotické touhy, zatímco jiné modely jsou tak úchvatné, že vás vzrušuje samotná obuv, natož dívčí nožka v ní obutá? Mohli bychom si tu ozřejmit některé prvky, kvůli nimž lze označit například sandály na vysoké platformě za vysloveně sexy boty.

dámská obuv

Vysoký podpatek – stoupne-li si před vás krásná bosonohá žena a bude stát na rovné podložce, mohou se vám zalíbit například její dlouhé prsty na nohou s nalakovanými nehty, ale celkový dojem z jejích chodidel bude spíše fádní. V podobném duchu se to bude odehrávat tehdy, bude-li obutá v obuvi s tenkou rovnou podrážkou, například v barefoot botách nebo v balerínkách. V jistém slova smyslu to bude docela nuda. Ale jakmile si obuje boty na vysokém podpatku, zcela to změní situaci. Jakmile chodilo získá tvar se zvýšenou patou, zvednutým a propnutým nártem a s výrazným kotníkem, a nárt bude s lýtkem v jedné přímce, bude vás lákat vzít nožku do náručí a pomazlit se s ní.

boty na podpatku

Odhalená pokožka – čím více z ženské nožky odhalíte pokožky, tím více sexy obuv to bude. Toto je typickým znakem pro dámské sandály s platformou, například pro model Pleaser. Tam je někdy u transparentní usně patrné téměř vše, a můžete se tak pokochat krásou chodidel nebývalým způsobem. Rozhodně víc, než kdyby bylo chodidlo na rovné podložce.

Barva obutí – velkému zájmu se těší zejména bílé nebo transparentní barvy, se světlou stélkou a velmi zajímavé jsou i modely v barvě červené, růžové, modré nebo žluté. Výhodou bílé barvy s bílou či krémovou nebo světlounce našedlou stélkou je zviditelnění otisků chodidel, které se tu obtisknou již po krátké době nošení bot. Otisky chodidel na stélce bot jsou velmi rajcovní záležitost a mnoho mužů vzrušují samy o sobě, zvláště pokud se jich mohou dotýkat nebo je mít ve své blízkosti na tváři a u nosu.

Důkladné čištění perských koberců zbavuje nečistot i zápachu
Proč je reklama důležitá