Pokud chcete, aby to v okolí vašeho domu vypadalo hezky, budete si muset pořídit kvalitní a hezký plot, který okolí vašeho domu dodá šmrnc. Plot totiž s domem tvoří celek, takže jestli chcete aby dům i s okolím vypadal dobře, rozhodně si ho nechte oplotit. Plotů je hned několik, a rozhodně je z čeho vybírat. Záleží jen na tom, co se vám líbí, na vašich potřebách a také na finančních možnostech. I u potů platí, že to nejhezčí je samozřejmě nejdražší. Jaké ploty se aktuálně vyrábí pro venkovní použití?

  • Dřevo

Dřevo je přírodní materiál a vypadá krásně. Používá se nejen do interiéru, ale i do exteriéru. Bohužel vyžaduje občasnou péči, a to je zrovna u plotu poměrně nepraktické. Přebrousit a natřít celý plot může být ve vyšším věku celkem problém. Pořizovací cena nepatří mezi nejvyšší, ale nejde ani o nejlevnější plot.

kovový plot

  • Pletivo

Pletivo je klasika, kterou znaly už naše babičky. Dnes se dá sehnat i s plastovou úpravou, takže jeho životnost je vyšší. Bohužel, ani pletivový plot už dnes není za hubičku, ale pořád je to levnější varianta. Jenže je přes něj všechno vidět. Mnozí lidé si na něj věší netkanou textilii, což je ale poměrně nevzhledné. Jestli jste si dali práci s renovací nebo stavbou nového domu, pletivo nebude to pravé.

dřevěný plot

  • Gabion

Gabionový plot je kovová konstrukce, do které se skládají nebo vsypávají kameny dle výběru. Sypaná varianta je levnější, ale také kameny po nějaké době sesednou a nejsou až po povrch, což nevypadá dobře. Skládaná verze je dražší, ale zase vypadá lépe. Kompromisem mezi dostupnou cenou a designem je beton.

  • Beton

Betonový plot se dnes vyrábí v mnoha variantách a je z čeho vybírat. Zajímá vás kdo vám namontuje betonový plot v Brně? Obraťte se na nás, vyberte si z naší široké nabídky plotů a my vám ho zaměříme, odstraníme starý a namontujeme nový. A to vše za příznivé ceny.

Jak na stěhování firem?
Jsou pro životní prostředí lepší benzinové nebo dieselové motory